Löpargruppen
Tävlingar
Träningar
Löparnyheter
Arkiverat
Länkar
Bildgalleri
Veckans Bild
Presentation
Aktiva
Tränare
Huddinge AIS















SERIETERRÄNG
RESULTAT
LOPP 3

Lopp 1 - 6/4 Lopp 2 - 13/4 Lopp 3 - 20/4 Lopp 4 - 27/4 3 bästa Alla loppen

  

Klass Namn ST 3
F96
1 MATILDA TAMM 04:58,23
F97
1 STINA HANUKAINEN 04:03,16
2 EMILIA STENSTRÖM 04:51,67
3 SOPHIE GABRIELSSON 05:06,08
4 STINA BERGWIK 05:21,54
5 CECILIA AXELSSON 05:40,65
6 OLIVIA BJÖRKLUND 07:58,00
F98
1 FELICIA TEDEBY 05:35,36
2 FRIDA PERSSON 05:46,61
3 REBECKA LÖFGREN 06:06,36
4 MADELEINE ENGSTRÖM 06:46,26
5 ANASTASIA DIMITRIADOU 07:20,83
P96
1 MARTIN WALLIN 03:56,98
2 ABOU-BAKR CADIMI 04:15,33
3 ANTON TEDEBY 04:24,14
4 JAKOB LÖFGREN 04:31,10
5 OLOF STÅHL 04:32,30
6 DIMITRIS DIMITRIADIS 04:40,40
7 TOBIAS TINGSTRÖM 07:15,02
KASPER TEDEBY -94(800m) 04:28,68
P97
1 AXEL RICKNELL 04:05,46
2 JESPER ARBINGE 04:12,53
P98
1 OSKAR JONSSON 05:12,46
2 OSCAR MARCUSSON 05:24,07
3 FRED OKODUGHA 05:34,36
4 MARCUS ENGSTRÖM 05:35,07
5 STEPHEN OKODUGHA 06:36,23
6 VICTOR THULIN 06:53,47
7 LINUS STOCKLING 07:02,82
8 ALEXANDER KÄLL 07:59,78
F90
1 SOPHIA ÅNGSTRÖM 13:01,00
2 TASMIAK AKHTER 14:11,00
F91
1 CHARLOTTE LANFELDT 10:13,00
2 EVELINA NICHOLSSON 11:40,00
3 ANNA-LISA LUNDQVIST 12:26,00
F92
1 FANNY BOSTRÖM 11:02,00
2 JOY HAEGERMARK 11:08,00
3 ELIN NYGREN-WÅHLIN 11:35,00
4 LINNÉA ROSENBERG 11:50,00
5 FRIDA HANSSON 12:03,00
6 EMELIE LARSSON 12:07,00
7 METTE HERMANS 15:13,00
F93
1 ELISE WIKLUND 11:31,00
2 JESSICA ERIKSSON 12:05,00
3 LISA BERG 12:06,00
4 ANNA JOHANSSON 12:52,00
5 JENNIFER RIISE 13:27,00
6 JOSEFINE LARSSON 13:34,00
7 ELIN OLSSON 16:48,00
F94
1 PAMELA WILLIAMSSON 11:37,00
2 LINNÉA BRINK 13:18,00
3 CAROLINE WALLIN 14:06,00
4 DESIREE CRAGNELL 16:48,00
F95
1 LOUISE GABRIELSSON 11:10,00
2 SOPHIA PERSSON 11:42,00
3 CINDY HOLM 11:53,00
4 MAJA BERGWIK 12:50,00
5 SALLY HOLM 13:30,00
6 ELIN STENSTRÖM 14:01,00
P91
1 CHRISTIAN LAURENT 12:47,00
P92
1 MARTIN PAKOLA 11:40,00
P93
1 ALEXANDER BJÖRNBERG 09:32,00
2 JONAS ARBINGE 10:24,00
3 ANDY FRIDÉN-KARLSTRÖM 10:29,00
4 DOUGLAS WENTZEL 10:30,00
5 PETER BERGMAN 10:52,00
6 MARTIN BJÖNTEGAARD 11:07,00
7 ANTON JOHANSSON 11:09,00
8 FILIP ERIKSSON 12:47,00
9 ROBIN NORDQVIST 13:18,00
P94
1 KENNY SÖDERBERG 11:54,00
2 GUSTAV JONSSON 13:37,00
3 KEVIN AMARASINGHAGE 14:30,00
4 LUKAS DE DARDEL 14:37,00
5 MARKUS LUOTO 16:43,00
P95
1 ERIK NYGREN-WÅHLIN 10:47,00
2 TOMAS ERIKSSON 10:53,00
3 CARL MUSKOVAARA 11:42,00
4 SEBASTIAN ENGSTRÖM 12:46,00
5 HARRY HOLM 13:47,00
1 varv
M EMANUEL WIDMARK 08:48,00
M67 MOHAMED CADIMI 08:57,00
P88 HENRY REBANE 09:17,00
M OKODUGHA OSAREMKEN 10:18,00
M63 STAFFAN HAEGERMARK 11:36,00
P96 MARTIN WALLIN 11:46,00
M52 LASSE JERKERYD 13:22,00
K35 ANNIKA BJÖRNBERG 13:26,00
K55 ANN-CATHRINE BJÖNTEGAARD 13:35,00
K66 ANSSI LEHTEVÄÄ 13:35,00
K65 ELISABETH MARKUSSON 13:50,00
K62 SUSANNA LANFELDT 13:57,00
K66 CHRISTINA LINDQVIST 17:46,00
F89 AMELIA KOSKINEN 16:49,00
F89 MIKAELA LAGERHEM 16:49,00
2 varv
M ANDREAS NYLANDER 16:40,00
M OSCAR MARTINSSON 17:57,00
M59 ANDERS KINGSTEDT 18:05,00
M JOHN KINGSTEDT 18:10,00
M63 IAN FAREBEE 18:16,00
M OTTO KINGSTEDT 18:42,00
K LINDA EKBERG 18:45,00
K59 MONICA KINGSTEDT 18:50,00
M68 CHRISTER ERICSSON 19:07,00
M TOMAS WENTZEL 19:54,00
P87 JOHAN ASKEHOLM 20:06,00
M44 NISSE OLSSON 20:37,00
F89 LIISA HEDIN 23:52,00
K62 SOFIA MARTINSSON 29:31,00
K61 ANETTE NICHOLSSON 30:00,00
K63 INGER ALMSTRÖM 30:00,00
3 varv
M62 JOHAN SCHAGERSTRÖM 24:58,00
M BILAL CADIMI 28:35,00
M VICTOR HEDIN 28:35,00
M63 JONNY ERIKSSON 28:36,00
M MATTIAS SÖDERIN 29:00,00
M TOMMY ANDERSSON 29:30,00
M40 HANS WALLIN 30:21,00
M53 THOMAS WEDIN 32:26,00
M50 ÅKE LUNDQVIST 32:50,00
M53 ULF JOHANSSON 37:27,00
M55 GUNNAR OLAUSSON 37:52,00